הוצאה לפועל ופשיטות רגל

 
 
 
 
 
 
עיקלו לכם את המשכורת? נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל? אולי חייבים לכם כסף? מתלבטים מה הצעד הבא שאתם צריכים לעשות? חוסר ודאות, פחד שלא מרפה, סיוטים בלילה, מריבות עם האנשים הקרובים אליכם ביותר – את כל אלה תוכלו להשאיר מאחוריכם, אם רק תפנו לאדם הנכון שיעניק לכם יד מכוונת.

עו"ד ג'קי ברקוביץ' מתמחה בדיני חדלות פירעון על כל גווניהם, לרבות: הוצאה לפועל, כינוס נכסים, פשיטות רגל ופירוקי חברות. בשנת 2008 התמנה לבעל תפקיד מטעם כונס הנכסים הרשמי בהליכי פשיטות רגל ופירוקי חברות. במסגרת תפקידו שימש, בין היתר, כנאמן וכמנהל מיוחד מטעם כונס הנכסים הרשמי בחיפה. הניסיון הרב שעו"ד ג’קי ברקוביץ' מביא איתו, תורם רבות ללקוחות המשרד ומאפשר להם לקבל פתרון לבעיות משפטיות סבוכות.

כמשרד שמתמחה בגביית חובות ובייצוג זוכים, המשרד פועל לשם גביית החובות ביעילות ובמקצועיות המרבית. לשם כך הוקמה מערכת גבייה ייחודית, בעלת גישה לבסיסי מידע ממוחשבים הנוגעים לצווי אכיפה וגבייה, המתמחה בגביית חובות יעילה וחוקית.

בנוסף לכך, ולשם ייעול מערך הגבייה, המשרד מקושר בתוכנה ממוחשבת למאגרי המידע של לשכת ההוצאה לפועל. המשרד מתעדכן דרך קבע בחידושי הפסיקה והחקיקה באמצעות מאגרי מידע ממוחשבים, ודואג כי עורכי הדין החברים בו ישתתפו בהשתלמויות מקצועיות ויהיו "עם היד על הדופק" בכל תחומי התמחותם.

כמו כן, צוות המשרד נעזר בקביעות במיטב היועצים החיצוניים בתחומי הגרפולוגיה והאקטואריה, וגם משתמש בשירותים של צוות חקירות מקצועי לשם ביצוע חקירות כלכליות, אישיות ואחרות.

אם נפתח כנגדכם תיק הוצאה לפועל, או אם אין באפשרותך להתמודד ולשלם חובות, אל תהססו וצרו קשר לקבלת ייעוץ משפטי, הדרכה וליווי לאורך כל הדרך!